Iedvesmojies Itālijai ar Stockmann delikatešu piedāvājumiem

IZCILU GARŠU VAKARIŅAS
Piešķiriet savām maltītēm izsmalcinātas nianses, izvēloties izturētas liellopa gaļas sulīgo Ribaye, vieglo liellopa šķiņķa steiku vai arī Picanha steiku ar tam raksturīgo sulīgo tauku slānīti. Izturēta gaļa ir īpaši maiga un sulīga, un tāpēc viegli gatavojama. Lai taupītu jūsu laiku, Stockmann gaļas nodaļā iesakām iegādāties mūsu gatavotos cepešus. Tie lieliski saderēs ar jebkuriem Stockmann Meals salātiem, piemēram, Milānas Mozzarellas un lapu salātiem.

IZMEKLĒTI
SIERI
Martā esam parūpējušies par īpaši labu Itālijas sieru piedāvājumu: fantastiski gardā burata ar baltajām trifelēm iepriecinās maigo sieru cienītājus, bet gorgonzola tos, kuriem patīk pikantākas garšas notis. Atklājiet jaunas garšu nianses, pārojot iemīļoto sieru ar īpaši saldajiem Datterini šķirnes dzeltenajiem un sarkanajiem tomātiem, kas pieejami, gan konservēti veseli, gan saulē kaltēti.

ITĀLIJAS KLASISKIE VĪNI
Dzīves īpašajos brīžos baudiet Itālijas klasiskos vīnus! Dzirkstošais Masi Moxxe ir gatavots no daudzu iemīļotajām Pinot Grigio vīnogām, kas šajā vīnā veiksmīgi saspēlējas ar apžāvētā Verduzzo vīnogām. Iesakām servēt kopā ar viegliem ēdieniem. Īpaši prasīgiem vīna cienītājiem piedāvājam plašu Amarone, Baroro, Babaresko, Chianti un citu Itālijas klasisko vīnu izvēli.

KRĀSAINĀKAI IKDIENAI
Piešķiriet garšas un krāsas kā ikdienai, tā svētkiem, maltītei servējot Stockmann Fish jūras velšu kokteili ar saulē kaltētiem tomātiem, un mūsu šefpavāra iemarinēto foreli. Savukārt daudzveidīgajā konservētu tunču, sardīņu un skumbriju piedāvājumā viegli atradīsiet sev tīkamo – gan salātiem, gan maizītei vai vrapam. Mīdiju cienītāji, īpaši jums esam sagādājuši dažādas mīdijas – salātos, konservētas, svaigas un saldētas.

SALDAM MIRKLIM
Dzīve dažkārt sagādā grūtas izvēles mirkļus, piemēram, kuru no itāļu sorbetiem baudīt – citronā pildīto klasisko citronu sorbetu, dievīgo meža ogu vai nedaudz skābeno tropisko augļu sorbetu… Mēs sakām – ņemiet visus! Un baudiet kopā ar itāļu Parana kafiju vai maigo Cleopatra grapu. Savukārt šokolādes ekspertiem iesakām pamieloties ar Amedei šokolādi un Monty Bojangles šokolādes trifelēm.

Pārtikas īpašos piedāvājumus martā Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem apskatiet šeit