Idejas gardai maltītei

Cūkgaļas WOK
Sātīgāks voks? Ar cūkgaļu, edamame pupiņām un burkānu ripiņām. Īsta rudens velšu buķete Āzijas garšās. Izvēlieties pusdienām dienas vidū vai ņemiet uz mājām siltām vakariņām ģimenes lokā.

Vistas WOK
Ideja gardai maltīte kā restorānā?! STOCKMANN kulinārijas karstajā vitrīnā jaunums – aromātisks vistas filejas voks ar daudz dārzeņiem – pupiņām, burkāniem, cukīni. Un mērce! Īsta Āzijas garšu buķete.

Garneles dažādās mērcēs
STOCKMANN jūras delikatešu stendā ir bagātīgs dažādu garneļu piedāvājums. Ņemiet karaliskās garneles Āzijas garšās ar košām jūras zālēm vai arktisko ūdeņu mazās garneles ar laša fileju un saulē kaltētiem tomātiem aromātiskā safrāna mērcē. Tie ir tikai divi piemēri. Baudiet tos uz grauzdiņa, ar svaigām salātu lapām vai pagatavojiet vakariņās poke bowl – tikai nedaudz novārītu rīsu, sauja edamame pupiņu vai citu svaigo dārzeņu un garneles. Gardas vakariņas gatavas 15 minūtēs!

Karalisks lasis ar sēkliņu garoziņu un laša salāti
Lasis ir karalisks ēdiens jau pats par sevi, un vēl ja pagatavots tik izsmalcināti. Divi karaliski jaunumi STOCKMANN universālvveikalā – grilēti laša filejas gabali ar kraukšķīgu sēkliņu garoziņu un tvaicēta laša salāti ar kraukšķīgām cigoriņu lapām, redīsiem, gurķiem, sātam vēl oliņa un pikantumam – marinēti kaperu ziedi. Bagātīga garšu buķete, lieliska dārzeņu un zivs kombinācija.

Gratine un burgundiešu sautējums
Šīs nav kūciņas. Tas ir kartupeļu gratēns mini porcijā – franču klasika, kurā apvienots daudz miltainu un gardu kartupeļu, daudz sviesta, saldā krējuma un arī pa kādai baravikai. Pasniedziet siltus, katram ēdājam vienu, divus, trīs. Ļoti gardi. Labi saderēs kopā ar vēl vienu franču klasiku, kas atrodama STOCKMANN siltajā vitrīnā, – Burgundese.