GARŠAS PIEDZĪVOJUMS – SIERS

Izsmalcinātas un tīras garšas, unikāli un ekskluzīvi produkti no vietējiem un ārvalstu  piegādātājiem, dabiskums un svaigums. To visu meklējiet plašajā un izmeklētajā Stockmann  Delikatess siera sortimentā, kas pārspēs visprasīgāko gardēžu cerības.

Farmhouse Cheese -Lauku siers (holandiešu valodā: Boerenkaas)

Lauku sieru kā tradicionālu ēdienu aizsargā ES likumdošana. Nosaukumu “Farmhouse Cheese” var izmantot tikai holandiešu sieram, kas izgatavots tradicionālā veidā –gatavots no svaigpiena (nepasterizēta piena). Holandē ir ap 3000 ģimenes saimniecību kas gatavo Farmhouse sierus. Tā kā sieri tiek gatavoti nelielās Holandiešu saimniecībās, tam ir reģionāls aromāts, un piena tauku procentuālais daudzums var nedaudz svārstīties nestandarta piena dēļ.

 

DE PRODUCENT Farmhouse Kazas piena siers ar trifelēm  1 kg ,Holande 39,90

 

Klasiskais holandiešu siers gatavots no  svaiga govs piena ar itāļu melnajām trifelēm. Šī kombinācija ir garšas eksplozija! Perfekts siers ar pikantu harmoniju un nemainīgu kvalitāti! Katru gadu itāļu trifeļu audzētāji ar īpaši apmācītiem suņiem meklē šo ekskluzīvo “melno zeltu”. Viņi to piegādā holandiešu siera ražotājiem, lai ražotu vienu no populārākajiem un unikālajiem sieriem pasaulē!

DE PRODUCENT Farmhouse siers ar trifelēm 1 kg, Holande 32,-

Šis gardais krēmveida kazas siers ir izgatavots no kazas pilnpiena. Sieru saimniecībā gatavo ar rokām. Labāko itāļu trifeļu pievienošana padara šo produktu par ekskluzīvu delikatesi!
Katru gadu itāļu trifeļu audzētāji ar īpaši apmācītiem suņiem meklē šo ekskluzīvo “melno zeltu”. Viņi to piegādā holandiešu siera ražotājiem, lai ražotu vienu no populārākajiem un unikālajiem sieriem pasaulē!

 

 

GRAEFF VAN BLESCKENS Gouda siers Gold 1 kg, Holande 23,90

Graeff Van Blesckens ir augstas kvalitātes klasiskās holandiešu gouda līnijas premium zīmols no De Kaasfabriek (siera fabrika), kas tiek pārdots tikai specializētos veikalos. Siera Graeff van Blesckens ir izgatavots no pasterizēta govs piena kas augušas Bleskensgraaf reģionā netālu no Roterdamas, Dienvidholandes provincē. Siers  izturēts 80 nedēļas! Siera garša ir intensīvi saldi-sāļa ar rūgtenu piegaršu, un karameļu pēcgaršu.

 

BOER’N TROTS Siers ar sēnēm un kastaņiem  1kg, Holande 31,-

Boer’n Trots Mushroom & Chestnut siers ir kompānijas Estate Kaamps jaunā recepte. Pievienojot sēņu gabaliņus, cepumus, sviesta bekas, kastaņus un maurlokus, šis siers iegūst unikālu garšu. Boer’n Trots XO ir drupans siers, kas nogatavināts vismaz 80 nedēļas un tādējādi ar skaisti veidotu tekstūru un medaini karamelizētu garšas noti.