Gardam svētku galdam

Stilīgs galds

Lai svētki nebūtu vienkārši klasiska pasēdēšana pie galda, lieciet galdā  dažādus sierus, vītinātu desu, antipasti uzkodas un olīvas no Stockmann Delikatess un tagad tik populāro Katkevich skābmaizi.

 Šogad gardēžiem modē ir  Soira sieri, ko ražo tepat, Ādažos. Noteikti atcerieties arī par ko saldu. Lūk, dažas idejas: Norvēģijas brūnais siers ar aveņu ievārījumu, Raunas eklēri, kas vienmēr ir modē un izsmalcinātie Baci.

 

Ģimenes vakariņas

Ģimenē ir spēks, ko īpaši izjūtam, kopā tiekoties pie bagātīgi klāta galda.

 Sāciet gaidīt svētkus jau šodien, jo gaidīšanas laiks ir vismaz tikpat patīkams kā pati svinēšana, un kas gan šim brīdim piestāvētu labāk par gardiem no Stockmann kulinārijas, skaistu kārbu ar trauslām, mutē kūstošām piparkūkām, ziemas tēju vai glāzi ziemas punša.

 

Izsmalcināti svētki

Klāj galdu ar servīzi, kas priecēs daudzu gadu garumā, ar galda kartēm, pārdomātiem priekšnesumiem un, protams, ēdieniem, par ko runās vēl ilgi pēc tam.

Lūk, dažas idejas: krāsnī cepta arktiskā palija, labi noturēts steiks vai krāsnī ceptas paipalas, brusketes ar īstu fuagrā, salami ar trifelēm un, protams, bagātīga jūras velšu plate. Lai šampanietis dzirkstī, un vīns atraisa sarunas! Priekā!

 

Svētku cepetis katra gaumei

Esam sagatavojuši svētku cepešus visdažādākajām gaumēm, atliek vien izvēlēties un pasūtīt tīkamāko svaigās gaļas nodaļā. Stockmann Delikatess atradīsiet plašu gaļas produktu piedāvājumu: cepešus, steikus un citus marinējumus.

 

LABĀKIE ĒDIENI SVĒTKU GALDAM KULINĀRIJAS NODAĻĀ

Rūpes par ēdienu gatavošanu uzticiet mums. Ēdieni svētku galdam ir sagatavoti Stockmann Delikatess kulinārijas nodaļā – tie ir gardi, daudzveidīgi un, jā, krāsaini, lai lieliski izskatītos uz galda! Vairāk informācijas meklējiet stockmann.lv vai zvanot pa tālr. 67071355.