Gardēža ceļojums uz Āziju

Stockmann pārtikas nodaļā virmos modernās Āzijas virtuves noskaņas. Pie mums atradīsiet plašu Āzijas zemēm raksturīgo produktu piedāvājumu un bagātīgu autentisku piedevu un garšvielu klāstu.

Yokan ir želejas deserts, kas izgatavots no sarkanām azuki pupiņām, agara un cukura. Yokan parasti tiek veidots garā taisnstūra blokā, kas pirms pasniegšanas tiek sagriezts šķēlītēs. Piedāvājam jums Matcha zaļās tējas garšas tradicionālo japāņu yokan želejas kūku un Kastaņu garšas tradicionālo japāņu yokan želejas kūku.

Miso ir tradicionālĀ japāņu garšviela, ko ražo sojas pupas fermentējot ar sāli un koji (sēnīte Aspergillus oryzae) un dažreiz rīsiem, miežiem, jūras aļģēm vai citām sastāvdaļām. Rezultāts ir bieza pasta, kas tiek izmantota mērcēm un pīrāgiem, dārzeņu marinēšanai vai gaļai, un arī sajaukšanai ar buljonu. Šī miso ir salīdzinoši saglabājis oriģinālu saldu un maigu garšu, bet recepte izmanto 20% mazāk sāls nekā standartā. Tas ir ideāli piemērots miso zupai, mērcēm vai marinādēm ar jebkuru gaļu, zivīm vai dārzeņiem.

Katsoubusi ir Japāņu pārtikas produkts no kaltēta, kūpina tunča. Katsoubusi izmanto zupām, mērcēm un salātiem.

Kanro Karameles ar atkārtoti noslēdzamu iepakojumu, kas piepildīts ar apaļiem cieti pagatavotiem saldumiem, kas satur garšaugus un augu ekstraktus, kas ir ideāli piemērots noguruša un iekaisuša kakla nomierināšanai. Tās ir garšīgas un dabiskas alternatīvas angļu stila kakla pastilēm. Izmēģiniet tos!

Ķiršu ziedu tēja – viss kas jums jādara, ir pāris šo ziedus tējkannā karstā ūdenī un noskatīties, ka ziedi atveras. Šī tēja tradicionāli tiek lietota kāzās un citos gadījumos, kad tiek svinēti jauni sākumi.

Zanthoxylum piperitum, kas pazīstams arī kā japāņu pipari, korejiešu pipari, sanshō (山椒) un chopi (초피), ir lapu koku aromātiskais krūms vai mazs koks, kas pieder pie Rutaceae (citrusaugļu) ģimenes. Dabas diapazons ir no Hokaido līdz Kyushu Japānā, Korejas pussalas dienvidu daļā, un Ķīnas cietzemi.

Ooi Ocha ir viena no Japānas pazīstamākajām aukstajām zaļajām tējām, un to var atrast arī pudelē vai plastmasas pudelē. Zaļajai tējai ir gluda garša ar nelielu rūgtumu. Tas satur pievienotu C vitamīnu un ir ļoti populārs.

Katsoubusi — tas ir Japāņu pārtikas produkts no kaltēta, kūpina tunča Katsuwonus pelamis. Katsuobusi un žāvētas jūras aļģes kombu ir galvenās sastāvdaļas dasi, buljonam, kas ir japāņu virtuves pamatā daudzu japāņu zupām (piemēram, miso) un mērcēm (dogo tsukedziru).

Katsoubusi (japāņu val. 鰹節) — tas ir japāņu pārtikas produkts no kaltēta, kūpina tunča Katsuwonus pelamis. Katsuobusi un žāvētas jūras aļģes kombu ir galvenās sastāvdaļas dasi, buljonam, kas ir japāņu virtuves pamatā daudzu japāņu zupām (piemēram, miso) un mērcēm (dogo tsukedziru).

Ooi Ocha ir viena no Japānas pazīstamākajām aukstajām zaļajām tējām, un to var atrast arī pudelē vai plastmasas pudelē. Zaļajai tējai ir gluda garša ar nelielu rūgtumu. Tas satur pievienotu C vitamīnu un ir ļoti populārs.

Sangaria‘ Honey And Lemon Drink (Tanoshii Hachimitsu Lemon), 190g 1,90

Šim mazajam medus un citrona dzēriena traukam ir pareiza salduma kombinācija no īsta medus ar 1% īstas augļu sulas atsvaidzinošai skābei.

Šis Shiratama Ko milti ir izgatavoti no 100% lipīgiem mochi rīsiem. Vienkārši pievienojiet ūdeni, un jums būs perfekti garšīgi mīksti mochi rīsu mīklas izstrādājumi, ko var izmantot, lai padarītu mochi rīsu kūkas, dango klimpas, zenzai un oshiruko klimpas, un citas zupas sastāvdaļas un desertus.

Piemēram,
Ueman Ryoshoku‘ White rīsu milti (Shiratama Ko), 200g 9,95
Kimura Shokuhin‘ Usagi balto rīsu milti (Shiratama Ko), 250g 9,78

Šis japāņu komforta ēdiens. Putra ir izgatavota no augstas kvalitātes, mīkstiem Koshihikari rīsiem no Niigata prefektūras, kas ir slavena ar savu rīsu un svaigā ūdens kvalitāti. Šī rīsu biezputra ir ideāli piemērota vēdera pašsajūtas uzlabošanai, tas ir arī garšīgs ar japāņu marinētiem gurķiem vai apkaisa ar mīkstajiem pārslām.

Piemēram,
Shinmei‘ Toyama Prefecture Koshihikari Rice, 1 kg 12,27
Taimatsu Shokuhin‘ Rīsu putra (Shiro Kayu), 250g 4,15
Taimatsu Shoukuhin‘ Pickled Plum Rīsu putra (Ume Gayu), 250g 4,49

Pievienojiet pārsteidzošu kraukšķīgu tekstūru un akcentu visiem jums iecienītajiem japāņu un austrumu ēdieniem, Āzijas zupām, uzkodām, karstajiem ēdieniem un pat ramen! Koka ausu sēnēs ir dabīgi augstas šķiedrvielas, dzelzs, B2 vitamīns un D vitamīna avots, un tās tiek uzskatītas par tradicionālo veselības pārtiku Japānā.

Piemēram,
Best Planet‘ Wood Ear Mushroom (Kikurage), 12g 3,63
Kato Sangyo‘ King Oyster Eringi Mushroom, 15g 3,80

Zanthoxylum piperitum, kas pazīstams arī kā japāņu pipari, korejiešu pipari, sanshō (山椒) un chopi (초피), ir lapu koku aromātiskais krūms vai mazs koks, kas pieder pie Rutaceae (citrusaugļu) ģimenes. Dabas diapazons ir no Hokaido līdz Kyushu Japānā, Korejas pussalas dienvidu daļā, un Ķīnas cietzemi.

Piemēram,
Muchachaen‘ Green Yuzu Kosho Čili piparu pasta, 50g 14,00
Kodama Shokuhin‘ Žāvēts ingvers, 17g 3,98
Hachi Shokuhin‘ Sansho Japanese Pipari, 10g 8,30

 

Jūras vilinājums

Āzijas noskaņas valda arī Stockmann svaigo produktu nodaļā – aicinām nobaudīt tunča-laša salātus austrumu gaumē vai Tonkatsu garneļu-mango salātus. Austrumu zupu cienītāji novērtēs Miso Ramen un Tokyo Shoyu zupu koncentrātus. Izmēģiniet arī kādu no mūsu jaunumiem: GO-TAM līnijas mērces un nūdeles vai Love Corn kukurūzas uzkodas.

Greenshell Zaļās gliemenes čaumalā, saldētas 1 kg , Jaunzēlande 10,80 (13,50)
Miso Ramen zupes koncentrāts, 500 ml 15,60 (19,50)
Tokyo Shoyu zupas koncentrāts, 500 ml 13,20 (16,50)

Miso Ramen Soup – japāņu buljona koncentrāts miso ramen zupai
Tokyo Shoyu Soup – japāņu buljona koncentrāts sojas bonito zupai

 

Vērtīgie Našķi

Rieksti un žāvētie augļi ir vieni no veselīgākajiem našķiem. Jūsu ērtībai šos produktus esam pārvietojuši uz jaunu atrašanās vietu. Tagad rieksti un žāvētie augļi atrodami aiz saldēto preču nodaļas, kur produkti ir labāk pārskatāmi.

Mango sukādes, 1 kg 7,90 (9,90)
Lazdu rieksti, grauzdēti 1 kg 11,50 (17,-)
Godži ogas, kaltētas, 1 kg 13,- (16,-)
Pistācijas, lobītas, 1 kg 30,- (38,-)
Ananasu riņķīši, kaltēti, 1 kg 20,- (26,-)

 

Pie mums atradīsiet plašu Āzijas zemēm raksturīgo produktu piedāvājumu un bagātīgu autentisku piedevu un garšvielu klāstu.