Eksotiskas tējas no Ahmad Tea

Limited Edition kolekcija ir “Ahmad Tea” kompānijas lepnums, kuras mērķis ir iepriecināt pašu prasīgāko pasaules tējas ekspertu gaumi. Tā kā tik augstas klases tējas uz mūsu planētas audzē ļoti maz, ekskluzīvā angļu “Ahmad Tea ” plantāciju tējas kolekcija tika nosaukta “Limited Edition”. Tajā tika iekļautas visretākās un vērtīgākās Ķīnas, Indijas un Ceilonas plantāciju tējas šķirnes.

Piemēram, viena no Ahmad Tea Limited Edition tējām ir Assamas tēja, kura reibinošā elitārās tējas buķete radīta svētās upes Brahmaputras ielejās Ziemeļindijā.

Assam

No tējas krūmiem pasakainajā Brahmaputras ielejā, Ziemeļindijā. Rūpīgi noplūkta otrās ražas tēja ar zeltainiem lapu galiņiem piedāvā bagātīgu un spēcinošu aromātu.
AHMAD TEA Melnā tēja Assam 100g 6,95 (8,90)

Jasmine Dragon Pearl

Šī izsmalcinātā tēja savu nosaukumu guvusi par godu pērlēm, kas ķīniešu mākslā tiek piedēvētas pūķiem, un tās baltie galiņi ir ar roku sarullēti bumbiņās. Tēja ir maigi aromatizēta ar jasmīnu, lai iegūtu brīnišķīgu aromātu un saldu garšu.
AHMAD TEA Zaļā tēja Jasmine Dragon Pearl 100g 14,50 (18,50)

Maojian

Šī īpašā ķīniešu zaļā tēja, kas slavena ar savām smalkajām un plānajām lapiņām, kas noplūktas agrā pavasarī, dāvā burvīgu aromātu, bagātīgi dzeltenu krāsu un saldu, svaigu un maigu aromātu.
AHMAD TEA Zaļā tēja Maojian 100g 8,20 (10,50)

Ginger Chai

Godinot Indijas tradicionālo dzērienu, šis intriģējošais maisījums apvieno augstākās kvalitātes Assam tēju ar ingvera sakni, kanēļa un kardamona garšvielām, lai iegūtu patīkami bagātīgu un efektīvu aromātu.
AHMAD TEA Melnā tēja Ginger Chai 100g 6,95 (8,90)

King Oolong

Pazīstama ar savu skaisto zaļo krāsu un saldo zāļu aromātu, šī tradicionālā, daļēji fermentētā tēja no Ķīnas dienvidu Fudzjaņas provinces sniedz patiesi īpašu garšas pieredzi.
AHMAD TEA Zaļā tēja King Oolong 100g 14,50 (18,50)