Tavai izvēlei - ekoloģisks produkts

Eiropas Savienības oficiālais marķējums “Zaļā ekolapiņa”, kas ir populārākā Bio produktu zīme, ietver sevī daudz vairāk kā tikai produktu, kas radīts no Bioloģiskas izscelsmes izejvielām, apzīmēšanu. Tas ir arī dzīvesveida un attieksmes jautājums gan no ražotāju, gan patērētāju puses. Būtiska Bio produktu priekšrocība ir garantija, ka produktos nav labratorijā radītu ģenētiski modificētu produktu, pievienoto smaržvielu un krāsvielu, tie ir bez ķīmiskiem pesticīdiem un herbicīdiem.

Ražotāji, kas ir savas ražotnes attīstījuši līdz Bio produktu radīšanai, bieži ir nozares celmlauži un produktu augstvērtīgas uzturvērtības jautājums viņiem ir pats svarīgākais. Daudzi Bio produktu ražotāji piedavā arī kādu papildus vērtību saviem produktiem, kas atbilst klientiem svarīgiem izvēles kritērijiem piemēram – vegāns produkts, bezglutēna produkts, produkts bez pievienotā cukura vai bez rauga.

Stockmann pārtikas nodaļā plašā sortimentā ir pieejami Bio produkti no vadošajiem Bio produktu ražotājiem – Dr Krag’s, Doves farm food, Biona organic, ALB-Gold, Byodo, Dalla Costa, Rapunzel, Bohlsener Muhle, Myllarin, Allos, Terra Creat, Bio rinatura, Bio Greno, Sonnentor, English tea shop, Torras Organic,  Rabenhorst, Kunzmann, Pfanner, Biotta, Elephant, Simon Levelt, Joe’s tea, St. Dalfour, Clipper, Celestial, Kimbo, Gildo Rachelli un citiem.

Piena nodaļas plauktos var izvelēies Bio olas no Ekovo, Balticovo un Pilnskalnu zīmoliem, BIO augu dzērienus Ecomil un Vegg, BIO jogurtus Pastoret, Andechser natur, Cantero de Letur, Soebbke, Sterzing-Vipiteno, Dobilas.

Bio izcelsmes svaiga gaļa ir nopērkama Stockmann gaļas nodaļā – Karotītes vistas gaļa un Silpurenes truša gaļa. Svarīgi atzīmēt, ka bioloģiskajā lauksaimniecībā dzīvnieki netiek baroti ar antibiotikām vai augšanas hormoniem.

Ar īpašu lepnumu mēs piedāvājam Latvijas Bio zīmolus un Bio produktu līnijas – Rūdolfs, Prosvego, Lauksaimnieka medus, Cesvaines siers, Eļļas koks, The Beginnings, Ramans, Bio Zelta rieksts, Super garden, Hortus, Ķelmēni.

Ilgstpējas jautājumi Bio produktu ražotājiem ir viens no uzņēmumu filozofijas stūrakameņiem, kas ir gan vērsts un pašu uzņēmumu darbību, gan patērētāju ieradumu maiņu, piemēram, ALB Gold speltas pastas līnijas papildus vērtība ir dabai draudzīgs iepakojums kas nesatur plastmasu, English Tea shop organic līnijas tējās ne vien iepakojums, bet arī tējas maisiņi ir pilnība kompostējami.

 

Publicēts 26.02.2020.