Ūdens - jaunā gada apņemšanās

Ja tava jaunā gada apņemšanās ir dzert vairāk ūdeni, tad ieskaties, Stockmann Delikatess piedāvā gan jau iemīļotus un pasaulē atzītos ūdens zīmolus Voss, Acqua Panna un San Pellegrino, gan plašā piedāvājumā populāros Latvijas ūdeņus, gan arī iepazīstina ar 2 jauniem zīmoliem.

Ūdens Velleminfroy iegūst savas unikālās īpašības un garšu no dabiskās vides Bourgogne-Franche-Comté apkaimē, kas atrodas Francijā. Augsts nepieciešamo minerālvielu (kalcija 510 mg/l un magnija 66ml/l) līmenis Velleminfroy ūdenī kopā ar tā dabisko tīrību piešķir tam īpašu vērtību. Kopējā mineralizācija  2420 mg / l – tas ir viens no Francijas ūdeņiem ar augstāko minerālvielu saturu. Nitrātu un citu piesārņotāju neesamība ir pierādījums Avota apkārtējās vides un tās dzīļu kvalitātei. Tiek garantēts, ka Velleminfroy ūdenī nav nitrātu, pesticīdu, zāļu un mikro plastmasas pēdu!

ID’EAU ir labākā dabas piedāvājuma un vismodernāko zinātnisko sasniegumu kombinācija! Ūdens plūst no dabiskā avota Borucinā, ekoloģiski tīrā reģionā Nizina Śląska Polijā. Urbums atrodas 60 m dziļumā, tas ir, zem filtrācijas slāņiem, kas garantē ūdens vislabāko tīrību. Mineralizācija ir 420 mg / l līmenī, tātad šis ūdens ir piemērots ikdienas patēriņam ikvienam.

Ūdens par ūdeni

Pareiza ūdens balansa uzturēšana ir izšķiroša loma veselībai un labsajūtai, taču daudzi cilvēki katru dienu nelieto pietiekami daudz šķidruma. Apmēram 60 procentus ķermeņa veido ūdens, un apmēram 71 procentus planētas virsmas klāj ūdens.

Kada ir ūdens loma mūsu veselība un labsajūtā?

Tas ieeļļo locītavas
Tas veido siekalas un gļotas
Tas piegādā skābekli visā ķermenī
Tas veicina ādas veselību un skaistumu
Tas palīdz uzturēt asinsspiedienu
Tas ir nepieciešams elpceļiem
Tas padara minerālvielas un barības vielas pieejamas
Tas novērš nieru bojājumus
Tas palielina sniegumu fiziskās slodzes laikā
Ūdens var palīdzēt arī svara zaudēšanā

Lai ūdens dzeršanas ieradums jaunajā gadā veidojas īpaši garšīgs ar Stockmann Delikatess plašo ūdens un  minerālūdens klāstu!