Broccolli zaļumi

Zaļumu ražotāji, kompānija Broccolli, tic, ka lauksaimniecībai ir jāspēj mainīties līdzi pasaules ritmam! Globālā sasilšana, ekoloģiskās un vides problēmas, pārapdzīvotība un urbanizācijas radītās sekas rada vajadzību pielāgot savas saimnieciskās darbības procesus un līdzšinējās iestrādnes atbilstoši tā, lai tās ne tikai nekaitētu planētai, bet arī palīdzētu risināt daudzas no šīm problēmām. Tieši šīs atziņas ir fundamentāls pamats Broccolli darbībai, tādēļ tika radīta pielāgojama, automatizēta urbānās lauksaimniecības tehnoloģija, kas nodrošina vienmērīgu garšaugu un salātu augšanu tiem vispiemērotākajos klimatiskajos un citos kontrolētās vides apstākļos, vienlaikus ražošanā samazinot ūdens patēriņu pat par 95% un izmantojot platību līdz pat 99% efektīvāk salīdzinājumā ar tradicionālo lauksaimniecību. Urbānā ferma garšaugus lutina ar visu tiem no dabas tik ļoti nepieciešamo – pareizu gaismas daudzumu, mitruma līmeni un barības vielām.

Urbānajā fermā tiek izmantota rozā gaisma, zilo un sarkano gaismas viļņu kombinācija, jo tieši tos augi uzņem augšanas procesam arī dabā. Pateicoties kontrolētās vides klimatam fermā, mēs varam sniegt augiem vispiemērotākos augšanas apstākļus.

  1. garšas piesātināti zaļumi visa gada garumā – arī ziemas aukstajos mēnešos;
  2. bez pesticīdiem un konservantiem;
  3. lai nodrošinātu ilgstošāku svaigumu, garšauga saknītei nepieciešams ūdens. Pārliec to kādā citā traukā ar ūdeni un izkrāšņo virtuvi ar košo zaļumu vai atstāj iepakojumā un pielej tam ūdeni, ja nepieciešams.