Ben & Jerry's Stockmann dārzā

Esi noilgojies pēc saldējuma un labas atmosfēras? Tā diena ir klāt – beidzot dalīsimies saldējumā un labā noskaņojumā ar visiem! Ben & Jerry’s gatavo labāko iespējamo saldējumu un dara to atbildīgi, izvēloties ilgstpējīgas sastāvdaļas. Protams, neaizmirstot pievienot mīlestību un daudz prieka, jo citādi tas nemaz nebūtu Ben & Jerry’s

12. septembrī 14.00-19.00 , tiekamies Stockmann  Dārzā kopīgā ballītē ar bezmaksas saldējumu un mūziku no DJ duets Teikaži. Mēs tev dosim karoti un saldējumu, atliek tikai ierasties, ļauties B&J’s eiforijai un priecāties kopā ar mums!

Ben&Jerry’s garšo lieliski, turklāt saldējumu veidi un dažādība Ben & Jerry’s klāstā ir tik liela, ka katrs atradīs sev favorītu!

COOKIE DOUGH

No radikālas idejas 1986. gadā līdz pilnīgai klasikai un fanu favorītam – tāds ir Cookie Dough saldējums. Visi mīl lielos cepumu mīklas gabaliņus un meklē tos ik uz stūra!

CARAMEL CHEW CHEW

Izsaucam visus karameles mīļus – šī garša radīta īpaši jums, lai aizvestu pilnīgi jaunā garšas bagātības un eiforijas līmenī. Ticam, ka šo traki labo garšo rada ne tikai karameles un šokolādes kombinācija, bet arī atbildīgi iegūtās izejvielas.

HALF BAKED

Bieži vien ir grūti izvēlēties starp savām mīļākajām Ben&Jerry’s garšām un zinām, tieši tāpēc radījām dubultu devu eiforijas, lai vari notiesāt divas mīļākās garšas vienā reizē. Paķer karoti un rocies iekšā!

CHOCOLATE FUDGE BROWNIE

Daļa no Ben&Jerry’s ģimenes jau kopš 1991. gada un joprojām katrai pintei tiek izmantoti brauniji no Grejstonas ceptuves Ņujorkā. Tie ir gardākie brauniji, kādus jelkad esam garšojuši. Bet tas nav viss! Grejstonas ceptuves misija ir nodrošināt darba vietas un apmācīt cilvēkus ar zemiem ienākumiem vai tos, kuriem nav pastāvīgas mājvietas. Brauniji palīdz veidot nākotni!

LOVE IS

Ticam, ka MĪLESTĪBA IR .. viss. Tā ir atvērtība un silts sveiciens ne tikai jaunām garšām, bet arī mūsu līdzcilvēkiem un jaunām idejām. No sirds, tavam vēderam!

Non-Dairy līnija

Non-Dairy līnija ir radīta no madeļu piena, tā ir 100% derīga vegāniem un tā ir nepieklājīgi pilna ar dažādu gardumu gabaliņiem. Arī šajā līnijā atradīsi to īsto un vienīgo Ben&Jerry’s eiforiju. Šīs garšas dod visu.. izņemot govi.