Amedei burvība

Itālijas uzņēmums Amedei tika dibināts 1990. gadā, un šodien tas tiek uzskatīts par vienu no labākajiem “no pupiņas līdz batoniņam” šokolādes ražotājiem pasaulē. Šo reputāciju apstiprina seši Academy of Chocolate’s “Golden Bean” apbalvojumi un  kultam līdzīgs statuss starp galvenajiem šefpavāriem tās bagātīgās, krēmīgās tekstūras un pilnvērtīgo garšu dēļ. Meklējumos pēc izcilās šokolādes, Amedei iegādājas augstas kvalitātes, smalka aromāta kakao pupiņas tikai no labākajām kakao plantācijām. Tas ļauj uzņēmuma Amedei dibinātājai un šokolādes ražotājai Cecīlijai Tessieri (Cecilia Tessieri) pagatavot šokolādi no pupiņām nelielos apjomos, kurai ir raksturīgi piesātināti smaržīgas koksnes, smalkas tabakas un ievārījuma aromāti.  

Stockmann Delikatess skaistajā Amedei stendā pieejamas dažādas šokolādes un praline līnijas

Piesatinātas šokolādes ar augstu kakao saturu cienītajiem iesakam Amedei Dark līnijas šokolādes, īpaši Amedei Toscano Black 70% tumšās šokolādes batoniņu kas ir izgatavots no rūpīgi izvēlēta Trinitario un Criollo kakao kas ir smalkā aromāta avota un rada labi sabalansētu aromātisku garšu, kam ir labi kūstoša un tīra pēcgarša.  

Ja iemīļota ir  baltā šokolade, tad iesakam krēmīgo Amedei balto šokolādi kas ir bagātināta ar aromātiskām Bronte pistācijām no Sicīlijas. Lielisks veids kā palutināt sevi!

Pārsteigumu pilna ir Amedei Napolitains līnija- 12 dažādas šokolādītes, piemēram Amedei Classici izlase kurā atradīsiet – tumšās šokolādes Toscano Black 90%, Toscano Black 70%, Toscano Black 63% un Toscano Brown – piena un īpaši tumšā šokolāde ar dažādu kakao saturu 90%, 70%, 63%. Lieliska izlase lai izgaršotu izcilu šokolādi.

Izsmalcinātai dāvanai iesakam Amedei Praline. Ar juveliera rūpību apstrādātas kakao pupiņas, augļi, lakrica un rabarberi, ņemot vērā ka svaigākās sastāvdaļas ir jāapstrādā ātri, lai pilnībā saglabātu to neticamo kvalitāti. Amedei pralinē dažādo formu, krāsu, aromātu un garšu dažādībā atradīsiet pistāciju un mandeļu, amaretto, madarīnu, kanēļa, apelsīnu, kapučīno, lazdu riekstu un mandeļu pildījumus.
 
Prendime līnijai Amedei sortimentā ir īpaša loma. Amedei ir pārdomājis savu klientu vēlmes un izgatavojis vismīļāko šokolāžu “maxi” puskilogramu versiju. Prendimé ir pārsteidzoši garšīga šokolāde, ar kuru dalīties ar viesiem svētku svinību laikā. Tā ir arī labākā dāvana īstiem šokolādes cienītājiem. 500 g batoniņš uzsver šokolādes un Vidusjūras riekstu garšu, “Tonda Gentile” rieksti ir ietīti cildenā Amedei piena šokolādē.

Amedei tumšā šokolāde Toscano Black 70 % kakao 50g 4,70
Amedei balta sokolāde ar pistacijām 50g 5,90
Amedei mini šokolādes komplekts Classici 55g 11,80
Amedei Praline konfekšu līnija 180g 33,-
Amedei Prendime piens šokolāde ar lazdu riekstiem, 500g 35,-