Produktu izvēle

Stockmann pārtikas nodaļas produktu klāstā atradīsiet vairāk par 22 000 dažādu izstrādājumu, gan pašmāju, gan importa kā arī īpaši Stockmann kulinārijas virtuvē gatavotus gardus gatavos ēdienus. Stockmann Delicatess, Stockmann Gourmet un Stockmann Meals – šie zīmoli apliecina, ka izstrādājumi pagatavoti pēc Stockmann receptes Stockmann veikalā vai pēc Stockmann pasūtījuma.

Gaļa un gaļas izstrādājumi

Augstas kvalitātes pašmāju un importa gaļa un gaļas izstrādājumi. Daudzi mūsu pašu sagatavoti gaļas pusfabrikāti, kuru marinēšanai izmantotas pēc Stockmann īpašajām receptēm gatavotas marinādes no svaigām izejvielām. Lasiet vairāk »

Maize

Katram universālveikalam ir sava maizes ceptuve, kur ik dienas cep svaigu maizi. Jau gatavu maizi veikaliem piegādā gan mazas vietējās ģimenes ceptuves, gan valsts lielākās maizes ceptuves. Lasiet vairāk »

Konditorejas izstrādājumi

Pie konditorejas izstrādājumu letes varat iegādāties visdažādākās kūkas un cepumus. Pēc pasūtījuma cepam arī īpašas dažādiem gadījumiem paredzētas kūkas un tortes. Lasiet vairāk »

Augļi un dārzeņi

Pie augļu letes varat iegādāties svaigus un kraukšķīgus dārzeņus, augļus un garšaugus, kā arī eksotisku ēdienu sastāvdaļas. Plašā izvēlē piedāvājam dažādus eksotiskus augļus, tādus kā papaija, kivano, pitahaija, kasava.

Sieri

Piedāvājam 600 dažādas siera šķirnes, no kurām daudzas ir pieejamas tikai Stockmann veikalos. Mūsu kompetentie darbinieki sniegs palīdzēs jums izvēlēties sierus un izveidot siera plati. Varat arī pagaršot gabaliņu siera, ja vēlaties. Lasiet vairāk »

Zivis un vēžveidīgie

Zivju nodaļā ir bagātīga svaigu pašmāju zivju izvēle un dažādi īpaši piedāvājumi. Piedāvājam arī dažādas jūras delikateses - austeres, ēdamgliemenes un dažādus vēžveidīgos, jo īpaši vēžu festivāla laikā, kas notiek vasaras beigās. Ledus baseinā atradīsiet omārus. Lasiet vairāk »

Gatavie ēdieni

Stockmann piedāva gatavus ēdienus, ko varat iegādāties gan pie letes, gan jau iepakotus. Ēdieni tiek gatavoti Stockmann veikalos kā arī ekskluzīvi Stockmann veikaliem tos piegādā apakšuzņēmēji. Delikatese piedāvā arī ēdienus no Eiropas, piemēram, Beļģijas L'Artisane picas, kas ir roku darbs.

Šokolāde un konfektes

Universālveikalu konfekšu stendos jūs atradīsiet katram gadalaikam piemērotas jaukas un saldas dāvaniņas un pārsteigumus. Universālveikalā, kas atrodas Helsinku komerciālajā centrā, ir ChocoShop, kur, ja vēlaties, varat iegādāties šokolādes konfektes arī pa vienai. Lasiet vairāk »

Kafija, tēja

Stockmann īpašie kafijas maisījumi ir Stockmann Original, Stockmann Luxury un jaunais Stockmann Espresso. Piedāvājam arī Eiropas kafijas maisījumus no Francijas, īstu espresso no Itālijas un dažādu šķirņu maltas un veselas kafijas pupiņas. Lasiet vairāk »

Eļļas un balzametiķi

Olīveļļas un balzametiķi nāk no Spānijas, Grieķijas un Itālijas. Piedāvājam aromatizētu olīveļļu ar balto un melno trifeļu garšu, ar ķiploku garšu, ar vaniļas aromātu un dažādas riekstu eļļas. Balzametiķis ir gan dabīgs, gan aromatizēts, piedāvājam arī izsmidzināmu balzametiķi un balto balzametiķi.

Žāvēti augļi un īpaši kārumi

Daudzi no Stockmann Delicatess riekstiem un žāvētajiem augļiem, šķiet, paši izkūst uz mēles. Starp žāvētajiem augļiem atradīsiet gan tradicionālās zemenes un ābolus, gan tādus eksotiskus augļus kā melones, papaiju un mango. Lasiet vairāk »

Sāls, cukurs, ievārījumi un medus

Piedāvājam šādas īpašas sāls šķirnes: Maldonas jūras sāli, sāls kristālu ziedus no Francijas Ile de Re un Kamargas reģiona, Himalaju sāli un aromatizēto sāli. Lasiet vairāk »

Copyright © Stockmann